תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אכיפת ניקיון צירים מרכזיים

תתוגבר אכיפה לשמירה על

 

 הניקיון בצירים מרכזיים בעיר

 

 

נתוני המוקד העירוני מצביעים על עלייה במספר בפניות בנוגע ללכלוך בארבעת הרחובות: רוטשילד, הרצל, אנילביץ' ואברבנאל * במקביל יעלה קמפיין הקורא לתושבים לשמור על הניקיון * ראשון לציון דורגה לאחרונה על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה במקום הראשון בניקיון בקרב הערים הגדולות בישראל

 

 
תגבור אכיפה ניקיון צירים ראשיים

בעלי עסקים ותושבים ברחובות רוטשילד, הרצל, אנילביץ' ואברבנאל, שימו לב. החברה לבטחון מגבירה בימים אלו את האכיפה נגד מלכלכים בצירים אלו. מנתוני המוקד העירוני ומינהל איכות הסביבה עולה כי פניות רבות מתקבלות על לכלוך בארבעת צירים אלו.

האכיפה תלווה בקמפיין לשמירה על הניקיון שיכלול שלטי חוצות, קיום תוכנית להטמעת החשיבות לניקיון בבתי הספר ברחבי העיר וכן מבצעי ניקיון בית ספריים ובכני הילדים ברחבי העיר ובחוף הים.

עיריית ראשון לציון אומנם דורגה במקום הראשון בסקר החברתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסם לאחרונה, אולם בעירייה עדיין לא מרוצים ומבקשים לרתום את התושבים למהלך. "כמובן שזה מחמיא לנו שאנחנו מקום ראשון בניקיון מבין הערים הגדולות" אמר ראש העירייה, רז קינסטליך, ומיד הוסיף: "אבל אנחנו לא מסתפקים בזה, אני לא מרוצה ממצב הניקיון ויש עוד לאן לשאוף ולהשתפר. חשוב לי לציין שאנחנו מקבלים בברכה כל פנייה למוקד העירוני על לכלוך ופסולת, מבחינתי זו אזרחות טובה שמעידה על אכפתיות לסביבה שבה אנחנו גרים. אנו פועלים גם לשפר את זמן התגובה שלנו ובד בבד יוזמים הסברה בקרב התושבים על ימי הוצאת הפסולת ושמירה על הניקיון".

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החברה לבטחון, מקסים בביצקי, הוסיף: "אנחנו מקווים לשיתוף פעולה רחב של הציבור, יחד עם זאת, לאור הפניות שמתקבלות ברחובות האלו, אין מנוס מלהשתמש בכלי האכיפה".

מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני, ביקש לציין כי החברה לבטחון עושה גם שימוש באמצעים טכנולוגים על מנת לאתר את משליכי הפסולת "אנחנו מבקשים להתעדכן בימי ההוצאה בכל שכונה ובכך להימנע מקניסות מיותרים".

 

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
עבור לתוכן העמוד